Skip to content

Novinky, rady a zaujímavosti

Dvadsaťsedem rokov dodávame do slovenských domácností chutné produkty. Od začiatku sme nasadili latku vysoko. Hlavne pre samých seba. Kvalita bola u nás vždy na prvom mieste. A stále je. Ustavične sa posúvame vpred. Najviac nás teší, že ide o posun pre našich zákazníkov a zamestnancov. Teší nás, že po našich produktoch, ktoré sú lokálneho pôvodu, je dopyt. Predajnosť nám rastie a my sa snažíme prinášať produktové novinky, ktoré potešia vaše chuťové poháriky.

To najdôležitejšie sa nemení

Už od začiatku si zakladáme na hodnotách. Darí sa nám ich dodržiavať presne tak, ako sme ich nastavili. Týchto päť pilierov zahŕňa to, ako pristupujeme k svojim zamestnancom, zákazníkom, k zvieratám a životnému prostrediu.

 • Ohľaduplnosť. Ľudia, ktorí u nás pracujú, sú viac ako zamestnanci. Sú našimi najbližšími partnermi na ceste za spoločným cieľom. Prostredníctvom nadštandardného sociálneho programu a úprimnej konverzácie im dokazujeme, akí sú pre nás dôležití.
 • Úcta. Zákazník je ako náš dobrý priateľ, ktorého chceme pohostiť, ako sa patrí. Tým najlepším, čo doma máme. Máme k sebe blízko vďaka našim podnikovým predajniam. Radi si vypočujeme spätnú väzbu.
 • Dôstojnosť. Sme presvedčení, že veci sa dajú robiť správne. Pre zvieratá garantujeme starostlivosť (stály prísun vody, dobré krmivo, žiadne rastové hormóny ani antibiotiká, správny svetelný režim, dostatočný životný priestor), ktorá sa prejavuje na kvalite mäsa, ale zároveň je tiež zárukou dôstojného života pre zvieratá chované spoločnosťou HSH.
 • Rešpekt. K prírode pristupujeme s vážnosťou. Chceme, aby ostala neporušená aj pre ďalšie generácie. Používame šetrné technológie, ktoré majú čo najmenší nepriaznivý vplyv na prírodu.
 • Zodpovednosť. Sme si vedomí, že každé rozhodnutie spoločnosti môže mať dosah na našich zamestnancov a ich rodiny. Nezabúdame na to, že byť dobrým zamestnávateľom je poslanie.

Vedeli ste, že…
… denne zásobujeme nielen predajne, ale aj reštaurácie, kde si Kura Kráľovské vyžiadali priamo šéfkuchári?

Motiváciou k úspechu

Nespíme na vavrínoch a neustále hľadáme možnosti, ako sa zlepšovať a posúvať vpred. Čo je pre konkurenciu novinkou, je u nás väčšinou už štandardom. Každý deň pracujeme na zvyšovaní kvality a udržaní dobrého mena. Vyjadrujeme úctu k zvieratám, keďže welfare štandardy pre ne znamenajú lepší, pohodový život, ale taktiež sú zárukou kvality pre konzumenta. Veľmi nás teší fakt, že ľudia nakupujú doma a dávajú prácu nám – Slovákom. Vážime si každého svojho zamestnanca. To dokazuje náš sociálny program a ocenenie Skvelý zamestnávateľ, ktoré si firma HSH vyslúžila vďaka aktivitám, ktoré sú uskutočňované v snahe pomáhať zamestnancom.

Výhody nášho sociálneho programu:

 • domy či byty postavené firmou, ktoré si zamestnanci prenajímajú za symbolický poplatok,
 • bezúročné pôžičky,
 • raňajky zadarmo, obedy za 1 €,
 • mesačný prídel mäsových výrobkov,
 • nákup školských potrieb na začiatku školského roka,
 • firemné dôchodkové sporenie.
 • Produkty, ktoré vám chutia

V súčasnosti zákazníci sledujú potravinový trh a ich opatrnosť pri výbere jednotlivých produktov vzrastá zo dňa na deň. Ľudia sa zaujímajú o to, čo konzumujú, aj o to, z akých produktov varia. Pre nás je samozrejmé, že pracujeme na tom, aby sme prinášali produkty, ktoré sú v prvom rade vysokokvalitné. Svojich zákazníkov však radi rozmaznávame, a preto okrem obľúbeného Kuraťa Kráľovského u nás nájdete aj šunky, párky alebo klobásy na grilovanie. Snažíme sa neustále prinášať novinky, ktoré vám chutia.

 • Šunka Šľachtic

Príjemne šťavnatá výberová šunka sa teší vysokému obsahu mäsa, až 81 %. Je vyrábaná z kuracích stehien. Zaujímavú chuť jej dodáva jemné údenie na dubovom dreve. Ako už u nás býva štandardom, ani táto šunka neobsahuje lepok.

 • Kniežacia šunka špeciál

Obsahuje 96 % mäsa. Vysoké percento hovorí samo za seba. Novinka si veľmi rýchlo našla svojich zákazníkov.

 • Gril Klobása slimáčik

Klobása určená na grilovanie má zaujímavý špirálovitý tvar. Vybrať si môžete syrovú, v ktorej je pridaný syr, alebo pikant, ktorá obsahuje červenú papriku.

newsletter subscription

Subscribe our newsletter to get news updates.