Skip to content

O nás

Naša spoločnosť

V roku 1992 sme začali písať náš kráľovský príbeh, ktorý pokračuje dodnes

S kvalitou a veľkým srdcom pre vás

Kvalite podriaďujeme všetko. Spokojný život kuriatka, prvotriedne technológie, špičkový manažment, slovenskí dodávatelia a veľa úsilia od všetkých našich kolegov vo Veľkom Záluží, na farmách i v predajniach.

Spokojnosť zamestnancov ako priorita

Splnil sa nám sen. Vytvorili sme totiž veľkú sieť kolegov, partnerov a priateľov, ktorí túto prácu robia na špičkovej úrovni. A robia ju radi. My ich v tom zas podporujeme bohatým sociálnym programom.

Udržateľne, humánne a odvážne

Na začiatku 90. rokov vznikol pri Nitre nový podnik s názvom HSH. Vtedy mala firma iba 19 zamestnancov no už od svojich prvých dní na trhu bola revolučná.

Ako prví v krajine sme začali používať technológiu chladenia vzduchom a boli sme jediní na Slovensku, ktorí nechladili mäso vodou, po čom vznikla z kuraťa jedna veľká kocka ľadu. Naopak, revolučné chladenie vzduchom pomohlo zachovať vysokú kvalitu mäsa a bolo aj ekologickejšie.

Dnes už máme takmer 500 spolupracovníkov v celej sieti, životné prostredie a ekológiu berieme veľmi vážne, milujeme našu welfare produkciu a keď ide o kvalitu výrobkov, sme nekompromisní, vďaka čomu nám patrí miesto na slovenskom tróne v kvalite hydiny.

1 +
kolegov v celej sieti
1 +
ton živej váhy spracujeme denne
od r. 1
predávame prémiové Kura Kráľovské
1 +
vlastných značkových predajní

Čo si môžete kúpiť pod našou značkou?

Venujeme sa najmä výrobe čerstvej, vzduchom chladenej a hlboko zmrazenej hydiny a tiež výrobe hydinových výrobkov. Spracúvame kurčatá, morky, sliepky no ponúkame aj kvalitné mäso z diviny, králika, kačice i husí. 

Z palety hydinových výrobkov vám prinášame chutné šunky, salámy, klobásy či párky a veľkú popularitu si získavajú aj naše zabíjačkové špeciality z hydiny (tlačenka, krvavničky, jaternice). Dôvod je jasný: hydinové zabíjačkové špeciality sú ľahko stráviteľné, majú nižšie kalorické hodnoty v porovnaní s bravčovými, vyrábame ich tradičnou prírodnou receptúrou a neobsahujú žiadne éčka, konzervanty, pridané bielkoviny a majú nízky obsah solí.

team member

Meet our dedicated team members.

Andrew Harvey

Gardener
team-image-01@2x

Dale Garrett

Gardener
team-image-02@2x

Bobby Mullins

Gardener
team-image-03@2x

work with us

Our vegan has 35 year experience in Agriculture

Contact us at a convenient time.

Brook presents your services with flexible nienti and purpose layouts. You can select vorite layouts & elements.

Place an order for products or services.

Brook presents your services with flexible nienti and purpose layouts. You can select vorite layouts & elements.

Get an order that made.

Brook presents your services with flexible nienti and purpose layouts. You can select vorite layouts & elements.

newsletter subscription

Subscribe our newsletter to get news updates.