EN
Je toho viac

Predstavujeme vám našu predajňu v Hlohovci

Človek, by si nemal otvárať predajňu, ak sa nevie usmievať. To vedeli už aj starí číňania. O usmievavý a oddaný personál chvalabohu núdzu nemáme. Takéto panie predavačky máme aj na našej predajni v Hlohovci, ktorú vám chceme predstaviť.

V 14. storočí vybudovali ľudia v Hlohovci pravidelné štvoruholníkové námestie s farským kostolom sv. Michala Archaniela. Námestie sa stalo pre kupcov z celého Uhorska centrom trhov , ktoré začínali na Michala a trvali dva týždne. Dnes sa doba zmenila a v podstate všetko sa dá kúpiť stále. Výnimkou nie je ani hydina.

Hlohovecká predajňa

Aj tu, v Hlohovci, má HSH svoju predajňu. Dokonca už viac ako 20 rokov. V roku 2016 sme sa rozhodli pre zmenu a redizajn predajne, nakoľko vybavenie predajne už nebolo vyhovujúce novým a moderným trendom. Redizajn predajne v starých priestoroch nebol však možný a tak sme hľadali vhodný priestor. K Námestiu sv. Michala v Hlohovci máme vrúcny vzťah a naskytla sa nám príležitosť posunúť sa len o pár metrov.

615A8732

Neváhali sme, zatvorili sme predajňu na starom mieste a po dvoch týždňoch sme otvárali úplne novú predajňu na novom mieste.

615A8746

Naša terajšia predajňa je pilotnou predajňou značky Kura Kráľovské. Celkový dizajn pre nás vytvorili profesionáli a na slovo vzatí odborníci z Trenčanskej spoločnosti Point UP. Značka Kura Kráľovské ponúka nadštandardnúä kvalitu, čerstvosť, zdravotnú nezávadnosť a lokálny pôvod. Pri koncipovaní predajného sortimentu sme preto hľadali doplnkový tovar, ktorý má mať vysoké kvalitatívne vlastnosti, má byť lokálneho pôvodu a má byť jedinečný.  Taktiež je pre nás aj naše panie predavačky, ktoré sa od roku 1996 nezmenili, veľmi dôležitá komunikácia a individuálny prístup k zákazníkom, čomu bolo prispôsobené rozmiestnenie predajného pultu.

615A8759
Tešíme sa na vašu návštevu v našej hlohoveckej predajni.