24. júla 2019

Patríme k najdynamickejším spracovateľským hydinárskym podnikom na Slovensku. Svoje renomé budujeme už od roku 1992. Svojich zákazníkov si získavame predovšetkým vďaka nášmu produktu Kura Kráľovské, ktoré je chované v súlade s welfare štandardmi. Zamestnávame viac ako 500 zamestnancov, ktorým poskytujeme rôzne benefity. Navyše neustále hľadáme nových šikovných a zodpovedných zamestnancov. Aké je pracovať pre HSH a čo môžete získať ako nový zamestnanec, pokiaľ by ste sa pripojili do našej rodinnej firmy?

Nadštandardné benefity vedú k spokojnosti zamestnancov

Zamestnanci tvoria najväčšiu hodnotu spoločnosti, vyrábajú produkty a formujú kultúru vnútri firmy. Aj my si uvedomujeme hodnotu svojich zamestnancov, a preto im ponúkame nadštandardné benefity, ktoré v našich končinách ešte stále nie sú bežné. Naši zamestnanci majú raňajky zadarmo a obedy za 1 €, bývajú v podnikových bytoch alebo domoch, dostávajú prídel mäsových výrobkov, začiatkom školského roka dostávajú príspevok na školské pomôcky pre svoje ratolesti. Zadarmo majú tiež zdravotné prehliadky, v prípade liečenia alebo operácie im pomáha nezisková organizácia Vaša podpora.

HSH ako zamestnávateľ roka

VIA BONA Skvely zamestnavatel

Ocenenie Via Bona Slovakia možno získať v niekoľkých kategóriách. Udeľuje sa už mnoho rokov a oceňuje firmy so zodpovedným prístupom k podnikaniu. Ceny udeľuje nezávislá porota, ktorú tvoria zástupcovia biznisu, štátnej správy, mimovládneho sektora, médií i vzdelávacích inštitúcií. Každý rok hľadajú férové firmy, ktoré sú niečím výnimočné, pomáhajú komunite, zamestnancom, dbajú o životné prostredie, bojujú proti korupcii alebo riešia spoločensky náročné témy. Ocenenie zamestnávateľ roka nás preto veľmi potešilo. Toto ocenenie je zároveň obrovskou motiváciou, ako sa neprestať usilovať o dobré pracovné podmienky a spokojnosť zamestnancov a neustále sa v tejto oblasti zlepšovať.

Práca pre všetkých bez rozdielu

Rozvoj zamestnancov je rovnako dôležitý pre firmu, ako aj pre zamestnanca samotného. Rozvíjaním skúseností, zdokonaľovaním a učením sa nových vecí si budujeme silnú základňu zamestnancov, na ktorých sa môžeme spoľahnúť a ktorí budú k firme lojálni. V rámci progresívnej politiky zabezpečujeme pracovné príležitosti nielen pre vysokokvalifikovaných záujemcov, ale pomáhame so začlenením do pracovného procesu aj ľuďom s nižším vzdelaním.

Chceli by ste sa podieľať na raste našej úspešnej slovenskej firmy a byť viac ako zamestnanec? Ak vás láka nejaká konkrétna pozícia alebo by ste chceli vedieť, aké sú momentálne voľné pozície, napíšte nám e-mail na hsh@hsh.sk.