Skip to content

Novinky, rady a zaujímavosti

Kura Kráľovské je úžasne chutné, chované bez rastových hormónov a antibiotík, ale okrem toho je aj poriadny patriot a tak aj 23.1.2017 oslavuje a veselo si zobká svoju zmes pšenice, kukurice, sóje a minerálnych látok.

Počkať! Čo má naše kura z pohodového chovu spoločné s patriotizmom? Všetko!

Patriot je hrdý na svoj pôvod

Kura Kráľovské je vlastenec hneď od svojho prvého dňa života, keďže je chované výlučne na slovenských farmách. Na našich farmách je o kuriatka kráľovsky postarané. Slováci sú totiž veľmi starostliví a ku svojej práci pristupujú nanajvýš zodpovedne. Preto sa naše welafare kura teší z ich príkladnej starostlivosti.

kuriatka-sliepka-dvor-trava

Patriot si vyberá lokálnu stravu

Namiešať správny pomer zdravého, výživného a chutného v strave býva veľmi náročné. Ak však pridáte ešte aj požiadavku na slovenskosť ide doslova o alchýmiu. Práve preto máme tých najlepších „alchymistov“, ktorí v spolupráci s našimi „kuchármi“ ponúkajú Kráľovskému Kuraťu len tie najvyberanejšie delikatesy z kuracieho sveta. Samozrejme bez použitia GMO, hormónov, či antibiotík.  

Patriot využíva služby miestnych ľudí

Kura Kráľovské podporuje zamestnanosť na Slovensku. Necháva sa voziť do našej porážkarne lokálnym dopravcom, je spracovávané priamo vo Veľkom Záluží našimi pracovníkmi, dokonca aj najnovšie stroje, ktoré sa starajú o jeho bezchybnú kvalitu boli vyrobené na Slovensku, neďaleko Nitry. Je balené do obalových materiálov, ktoré sú taktiež od lokálnych firiem a potom je distribuované našimi šoférmi do obchodov a reštaurácií po celom Slovensku, aby ste si aj vy mohli na ňom pochutiť.

Patriotovi záleží na blahu svojej krajiny

Kuraťu Kráľovskému preto tak veľmi záleží na tom, čím je kŕmené, kde vyrastá, kto sa o neho stará a kde ho spracovávajú, lebo iba zdravý a sýty človek môže byť naozaj šťastný. Platí totiž odveká pravda, že to najkvalitnejšie má človek väčšinou zo svojho okolia. A že ste to čo jete. A kto by nechcel byť vlastencom a ešte k tomu aj zdravým a šťastným kráľom (aspoň vo svojej kuchyni)?

sliepka-zobak-oci-hrebienok

KuRadič na záver:

Kura Kráľovské dáva prácu viac ako 500 ľuďom na Slovensku, z toho priamo v Veľkom Záluží takmer 200 ľuďom.

Kuraťu Kráľovskému bolo udelené priamo od Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka Slovenskej Republiky najvyššie ocenenie aké môže potravina získať: Značka Kvality SK Gold

Kúpou Kuraťa Kráľovského podporujete samých seba a stávate sa patriotmi aj vy!

newsletter subscription

Subscribe our newsletter to get news updates.