EN
Je toho viac

Kura Kráľovské v novom obale

Čo na novom obale nájdete?

V prvom rade nové, moderné logo značky Kura Kráľovské. Tvoria ho tri vrstvy, a to história značky, ktorá sa píše už od roku 1992. Druhou časťou je samotný názov produktu – Kura Kráľovské a dominantou loga je grafický prvok, ktorý v sebe prepája prvok kráľovskej koruny a samotného kuraťa, ktoré vládne chovu a vládne aj chuti.

obal_KK_2015

Nový obal, v ktorom nájdete Kura Kráľovské od HSH

Vynikajúcu kvalitu výrobku Kura Kráľovské označuje Trieda A. Údaj 100% slovenské znamená, že bolo chované, zabité a spracované výlučne na Slovensku. Môžete si tak byť istí, že sebe a svojim blízkym doprajete domácu slovenskú kvalitu, ktorú Kura Kráľovské garantuje.

Garanciu, že ide o kvalitný slovenský produkt, dáva Značka Kvality SK, ktorú môžete vidieť na etikete spolu s povinnými údajmi ako sú popis produktu, dátum spotreby, váha produktu či oválna veterinárna značka SK 136 ES.

Novinkou na obale sú tri piktogramy. Welfare kvalita odkazuje na podmienky, v ktorých sa chová Kura Kráľovské. Spoločnosť HSH garantuje splnenie všetkých prísnych limitov welfare chovu, ako dĺžka chovu 42 dní, stály prístup k vode a krmivu, teplotná a priestorová pohoda či pravidelný svetelný režim. Druhý piktogram označuje Kura kráľovské ako chutné a výživné. Práve kuracie mäso patrí medzi výrazné zdroje bielkovín a ostatných dôležitých živín. Tieto sú naviac podporované welfare chovom bez antibiotík, vďaka čomu je Kura Kráľovské naozaj gurmánskym zážitkom. Označením šetrné k prírode dávame do pozornosti, že technológie a balenia vyberá vždy tak, aby mali čo najmenší dopad na prírodu.

Postupne “oblečieme” aj ďalšie naše výrobky do nových obalov, no stále sa na váš stôl dostane osvedčené, tradičné a kvalitné Kura Kráľovské zo slovenského chovu bez rastových hormónov a antibiotík, ktoré vám prinesie dokonalý gurmánsky zážitok.

Pretože Kura Kráľovské vládne chovu a vládne chuti.