Skip to content

Novinky, rady a zaujímavosti

Víno a kuracie mäso: poradíme vám so správnym výberom

Hydina patrí na Slovensku k jednému z najobľúbenejších pokrmov všeobecne, a to z viacerých dôvodov: je ľahko stráviteľná, dá sa hravo kombinovať s prílohami rôzneho druhu

Ako na domáci fine dining? Toto sú rady šéfkuchára!

Aj vy patríte k milovníkom jedla, ktorí do svojho života radi prinášajú nové gastronomické zážitky? Ak ste sa ešte náhodou nestretli s pojmom fine dining, radi vás s ním

Infografika: Kuchynský slovník III. – druhy príprav pokrmov, ktoré vás očaria

Zostaňte s nami v obraze. Pripravili sme pre vás ďalší kuchynský ťahák – slovník, ktorý vám priblíži rôzne kulinárske techniky.

Infografika: Kuchynský slovník II. – jedlá, ktoré si zamilujete

V druhej časti nášho kuchynského slovníka vám prinášame zaujímavé pokrmy. Stretnúť sa s nimi môžete vo svete, ale i u nás doma. Oboznámte sa s nimi, inšpirujte a ohúrte svojich blízkych.

Infografika: Kuchynský slovník I. – suroviny, ktoré by ste mali poznať

Pripravili sme pre vás prehľad zaujímavých a v niektorých prípadoch až exotických surovín. Poďte sa s nimi zoznámiť a z času na čas doprajte vašim chuťovým bunkám karneval plný farieb a chutí.  

Fine dining – vytvorte si doma gastronomický zážitok s radami šéfkuchára

Aj vy patríte k milovníkom jedla, ktorí do svojho života radi prinášajú nové gastronomické zážitky? Ak ste sa ešte náhodou nestretli s pojmom fine dining, radi vás s ním zoznámime.