EN
Je toho viac

Veľké zmeny a ocenenie kvality v roku 2016

Tým, ktorí nás poznajú už roky, asi neušlo, že sme dali novú tvár našej značke Kura Kráľovské a aj našej webovej stránke.

Veríme, že aj vo vašich očiach je teraz naša stránka moderná a používateľsky prívetivá. Rozšírili sme tiež priestor pre užitočné informácie. Máte tak možnosť dozvedieť sa viac nielen o firme, jej produktoch a welfare chove, ktorý je zárukou kvality našich výrobkov, ale tiež tu ponúkame rôzne zaujímavosti či rady a tipy na prípravu kuracieho mäsa. Novinky sa prejavili aj na pultoch, kde už od septembra 2015 môžete nájsť Kura Kráľovské v novom obale, rovnako i zopár ďalších produktov.

Teší nás pozornosť, ktorú ste venovali našim aktivitám počas celého roka. Veľa z vás sa zapojilo do súťaží na Facebooku, iní ste predviedli svoje kuchárske umenie v súťaži o Kráľovskú hostinu. Počet a rozmanitosť súťažných receptov nám ukázali, že Slovenky a Slováci dobre vedia, ako pripraviť kura tak, že všetkým už len pri pohľade na obrázok začnú tiecť slinky. K nášmu Kuraťu Kráľovskému sa tiež vyjadrilo množstvo foodblogerov. A máme radosť, že veľmi pozitívne. Ich názory sme vám sprostredkovali na Facebooku a veríme, že aj vás inšpirovali k príprave chutnej kuraciny.

Ceníme si aj každý váš názor, komentár, like. Samozrejme, obzvlášť  nás potešili pochvaly, ktorými ste reagovali na naše články a príspevky. Neberieme na ľahkú váhu ani občas znejúcu kritiku, pretože nám záleží na tom, čo si myslíte. Aj v tomto roku by sme vás radi prekvapili a priblížili sa k vám o ďalší kus.

Okrem toho, že budeme pravidelne uverejňovať zaujímavý a užitočný obsah v podobe článkov, infografík či videí na našej webovej stránke, plánujeme tiež rôzne akcie, súťaže, ale aj inováciu priestorov našich podnikových predajní atď.

Čo je však najdôležitejšie, nepoľavujeme vo vysokých  štandardoch chovu a spracovania produktov, aby sa na vaše stoly od nás  dostávalo aj naďalej prvotriedne slovenské kuracie mäso a výrobky. V roku 2015 sme dodali na slovenský trh celkovo 1 035 915 kg „kráľovských“ produktov.

Mnohé z našich produktov sa môžu pochváliť slovenskou Značkou Kvality SK a nemohli sme si predstaviť lepší začiatok nového roka ako ten, ktorý ďalším produktom z ponuky HSH, s.r.o. priniesol ocenenia Značka Kvality SK Gold a Značka Kvality SK. Toto uznanie sa dostalo výrobkom –  Kniežacia prémiová šunka špeciál a Hydinová debrecínka.

 

 

Odovzdanie ocenení na veľtrhu Danubius Gastro, 31.1.2016

Odovzdanie ocenení na veľtrhu Danubius Gastro, 31.1.2016

 

 

Ďakujeme za dôveru, ktorú ste nám prejavili minulý rok kúpou Kuraťa Kráľovského a všetkých našich produktov. Podporili ste tak domácu slovenskú produkciu a najmä poctivú prácu každého z našich zamestnancov, ktorých si veľmi vážime.

 

Vaša priazeň dáva zmysel našej práci.

 

(Zdroj foto: //www.incheba.sk/znacka-kvality-sk/fotogaleria.html?page_id=11230))