EN
Je toho viac

Prečo sa tešiť s nami na rok 2017?

Želáme vám aby tento rok bol pre vás výnimočný, zaujímavý, jedinečný, plný úžasných zážitkov a splnených prianí. Čo vám však okrem Kuraťa Kráľovského chovaného vo welfare podmienkach bez rastových hormónov a antibiotík garantujeme je, že tento rok bude s nami poriadne hydinový.

 

Rok 2017 – Čínsky rok kohúta

Hydine sa tento rok nevyhnete, nech ste kdekoľvek. 28. januára totiž začína v Číne rok kohúta.  A čo nám kohút vraj prinesie? Víťazstvá a úspechy, avšak treba preto vsadiť na kohútie vlastnosti : poctivosť, svedomitosť, precíznosť a zodpovednosť.  Taktiež by sme podľa kohúta mali obrátiť svoju pozornosť sami na seba a spomaliť. My už dnes vieme, že sa tak naozaj stane. V roku 2017 obrátime svoju pozornosť sami na seba a budeme bilancovať, plánovať a hlavne oslavovať!

kohut-dvor-stromy

 

Rok 2017 – Štvrťstoročie od vzniku HSH

Celých 25 rokov uplynie tento rok od založenia našej spoločnosti. Tento rok oslavujeme toto nádherné jubileum a tešíme sa na oslavy s tým spojené. Pre vás máme pripravené každomesačné súťaže o hodnotné a zaujímavé ceny. Taktiež sa tento rok budete môcť začítať do príbehov ľudí, ktorí ponúkajú vo svojich stravovacích zariadeniach svojim zákazníkom naše kura. Samozrejme vždy so zaujímavým receptom priamo z reštaurácie pre vašu inšpiráciu.

logo-kura-koruna-font

 

Rok 2017 – 7 rokov s Kuraťom Kráľovským

Číslo 7 je biblické číslo plnosti, je považované za šťastné a magické. A presne 7 rokov je mladé naše Kura Kráľovské. Kura Kráľovské vstúpilo na trh ako úplná novinka a záruka kvality a slovenskosti práve v časoch nekvalitných dovozov a rôznych potravinových škandálov. Naše kura však nepoľavilo zo svojich princípov, držalo sa ich, tvrdo na sebe a svojej reputácii pracovalo a preto dnes môžeme úplne seriózne, s plnou vážnosťou, no i radosťou a pýchou povedať, že v segmente hydinového mäsa je Kura Kráľovské to najlepšie, čo si môžete v pultoch vybrať.

 

Ďakujeme za vašu dôveru už 25 rokov a tešíme sa na ďalšie štvrťstoročie s vami.